Reklam Alanı
edirne haber
Android ve APK 1.296 1

Couchgram ile Aramaları Kilitleyin

Atatürk Kravat

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere Couchgram isimli aramaları kilitleme uygulamasından bahsedeceğim. Bu uygulamaya, geçen gün sosyal medyada gezinirken bir reklamda rastladım. Denedim ve gerçekten işe yaradı. Eğer siz yokken telefonunuz çaldığında, birinin açıp yanıt vermesinden tedirgin oluyorsanız, gerçekten işinize yarayacak bir uygulama. Android platformunda yer alan bu uygulamayı, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirip açtığınızda, karşınıza bir uygulama daha indirmeniz gerektiğini söyleyen bir ekran gelecek. Kabul edip inmesini bekleyin. Daha sonra karşınıza, bu uygulamayla neler yapabileceğinizi anlatan kısa bir başlangıç kılavuzu gelecek. Uygulamayla gelen aramaları kilitleyebilir, beklenmedik durumda bir aramaya metin mesajıyla anında cevap verebilir, aramanın amacını öğrenebilir, tiyatro moduyla telefonunuzu tiyatroda da kullanabilir (sadece ekran parlaklığını azaltıyormuş gibi geldi en başta ama öyle değilmiş. 2 saat boyunca bu parlaklıkta kalsın gibi bir ayarlama yapılabiliyormuş), arayanın bilgilerini değiştirebilir ve en sevdiğiniz arkaplanı ayarlayabilirsiniz.

Başlangıç kılavuzunu geçtikten sonra, karşınıza gelen ekrandan hizmet şartlarını kabul ederek devam edin (her zaman olduğu gibi okumadan). Bir sonraki adımda, sizden cinsiyetinizi ve doğum yılınızı belirlemenizi isteyecek. Bu adımı da tamamladıktan sonra artık aramaları nasıl kilitleyeceğinizi seçebilirsiniz.

Konum seçeneğiyle ortadaki simgeyi bir nokta belirleyip o noktaya sürükleyerek; yön seçeneğiyle ortadaki simgeyi yuvarlak bir alanda bir veya iki nokta seçip o noktaya veya o noktalara sürükleyerek; desen kilidi seçeneğiyle klasik Android desen kilidi tarzında bir kilit oluşturup bunu çözerek; düğme kilidi ile de belirlediğiniz iki ikona dokunarak aramayı cevaplayabilirsiniz.

Benden bu kadar arkadaşlar, diğer özellikleri de uygulamayı karıştırarak öğrenebilirsiniz 🙂

İlginizi Çekebilir:  Minecraft Pocket Edition 0.9.0 Full Apk İndir

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Couchgram ile Aramaları Kilitleyin” üzerine 1 yorum

  1. asdadasd dedi ki:

    Teşekkürler.

Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir