Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Sponsorlu İçerik 488 0

Arçelik Servisi

Atatürk Kravat

Çamaşır makineleri modern yüzyıl yaşantısı içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebep ile çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek herhangi bir performans düşüklüğü veya arızalanma günlük yaşantı içerisinde önemli aksamalara yol açacaktır. Bu tip durumlarda profesyonel destek alınması en önemli noktayı teşkil etmekte olduğundan Arçelik Servisi merkezi olarak çamaşır makinelerinde yaşayabileceğiniz her türlü arızalanma durumuna yönelik olarak hızlı ve kaliteli çözüm üretimleri gerçekleştirmektedir.

Arçelik çamaşır makinesinin en yeni teknolojilerine ilişkin olarak dahi bilgi ve deneyim sahibi olan teknik personellerimiz ile her Arçelik çamaşır makinesinde meydana gelebilecek arızalanma durumunda gereklilik teşkil eden müdahaleleri etkin biçimde gerçekleştirebilmekteyiz.

Bu kapsamda Kuzguncuk Arçelik Servisi merkezimizin kurumsal servis hizmetleri çerçevesi içerisinde alanlarında uzman ve deneyim sahibi teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilen güler yüzlü servis uygulamaları sırasında teknolojinin en yeni ürünleri kullanılmaktadır.

Aynı zamanda da çamaşır makinenizde gereklilik arz eden durumlarda gerçekleştirilen parça değişimlerinde ise yalnızca orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir. Çünkü yan sanayi yedek parça ürünlerinin makinenizin dayanıklılığı, performansı ve verimliliği yönünden olumsuz etkiler oluşturmamasını amaçlıyoruz.

Aksi halde kısa süreler içerisinde arızalanan bu yan sanayi yedek parça ürünü dolayısı ile çamaşır makinenize yeni bir servis müdahalesi gerekliliği ortaya çıkabilir. Bunun dışında Kısıklı Arçelik Servisi merkezimizde onarımını gerçekleştirmiş olduğumuz çamaşır makinenize yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmetleri de sunmaktayız.


Bu tanıtım yazısının sorumluluğu reklam verene aittir.

İlginizi Çekebilir:  R10'dan Bayram Hediyesi


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.
Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir