Reklam Alanı
edirne haber
Apple ve IPA 2.285 2

Apple’ın Android Uygulamaları Google Play’de Trolleniyor

Apple, Google Play üzerinde yayınladığı ilk Android uygulaması olan Move to iOS’ten sonra geçtiğimiz günlerde ikinci Android uygulaması Beats Pill+ isimli uygulamasını yayınladı.

Beats markasının sahibi Apple’ın yayınladığı yeni Android uygulaması, Beats hoparlörlerin kontrol edebilmeye yarıyor. Bununla birlikte Beats marka hoparlörler artık sadece iOS cihazlar tarafından değil, Android cihazlar tarafından da kontrol edilebiliyor.

Apple’ın ilk uygulaması olan ve Android cihazlardan kolayca Apple marka cihazlara geçebilmek için geliştirilen Move to iOS uygulaması ile Beats Pill+ isimli uygulamalar, Google Play Store’da ağırlıklı olarak Türk kullanıcılar tarafından trolleniyor.

Move to iOS uygulaması Android kullanıcıları tarafından “Hadi canım başka kapıya” şeklinde eleştirilirken, Beats Pill+ uygulaması ise fiyatı çok yüksek olan Beats marka hoparlörleri ağır sözlerle eleştiren yorumlarla trollendi.

Şu anda Move to iOS uygulaması 5 yıldız üzerinden 2.1 yıldız, Beats Pill+ uygulaması ise 5 yıldız üzerinden 2 yıldız almış durumda.

Android kullanıcısıyım ama yine de indireyim diyorsanız (veya siz de 1 yıldız vermek istiyorsanız) Move to iOS uygulamasını buradan, Beats Pill+ uygulamasını da buradan indirebilirsiniz.


Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Apple’ın Android Uygulamaları Google Play’de Trolleniyor” üzerine 2 yorum

  1. Tayfun Güler dedi ki:

    Apple’da rakibinin platformuna koyarsa olacağı bu 🙂

  2. Ahmet Onur dedi ki:

    Güzel Yazı Beğendim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir