Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Oyun 20.519 10

Minecraft Full Pc 1.8.0 Team Extreme İndir

kıyafet beğen
Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Minecraft’ın iki oyun biçimi vardır:
1. Klasik(Classic), size oyunun sadece inşa için gerekli olan bloklarından sınırsız sayıda sunar. (Tarayıcı ortamında oynanır ve güncelleme desteği kesilmiştir.)
2. Tam sürümde ise 5 farklı mod bulunur:
 • Hayatta Kalma (Survival) modunda iken hayatta kalmak için yaratıklarla savaşabilir, birçok çeşit el yapımı eşya yapabilir, yaptığınız silahları veya aletleri büyüleyebilirsiniz. Hayatta Kalmada bloklar sınırlı sayılabilir, ancak dünya sonsuz (aslında 64000×64000) olduğu için hiçbir blok sınırlı sayıda değildir. /gamemode 0 veya /gamemode survival komutlarıyla bu moda geçilir.
 • Zorlayıcı (Hardcore) modunda normal Hayatta Kalma kuralları geçerlidir fakat bu modda herhangi bir şekilde öldüğünüz takdirde dünyanız yok olur ve baştan başlarsınız.
 • Yaratıcı (Creative) modunda oyundaki her tür malzemeyi kullanarak Klasik gibi can veya açlık gibi sınırları ve tecrübe seviyesi olmadan kendi tasarımlarınızı oluşturabilmenizi sağlar. Yaratıcı modda uçabilir ve her tür bloğu anında kırabilirsiniz. /gamemode 1 veya /gamemode creative komutlarıyla bu moda geçilebilir.
 • Macera (Adventure) modunda bloklar yalnızca doğru aletlerle kazılabilir. Bunun sebebi macera (adventure) olmasıdır yani bu modda macera yaşarsınız. İnternette bir çok Adventure Map bulabilirsiniz. Adventure’da Hayatta Kalma Modunda olduğu gibi can ve açlık barları vardır. Bir oyuna Macera modunda başlayamazsınız.
 • İzleyici (Spectator) modunda oyuncu dünya ile etkileşimde bulunamaz ve sürekli uçarak olayları izler. Oyuncunun varlığı spawn mekaniklerini etkileyecektir. /gamemode 3 veya /gamemode spectator komutu ile geçilir.

Yandex.Disk


 

İlginizi Çekebilir:  Minecraft'a Bir Servet!


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Minecraft Full Pc 1.8.0 Team Extreme İndir” üzerine 10 yorum

 1. ali rıza dedi ki:

  Oyun çok guzel

 2. emirhan arslan dedi ki:

  play dıyom gine play glıyo yardım et ltfn

 3. samet dedi ki:

  ben bu oyunu indirdim indirmesine bu oyu böyle harika olamaz be süüüüüper

 4. furkan dedi ki:

  ben indirdim çok güzel Anıl Şenyurt teşşekkürler

 5. Azra Sönmez dedi ki:

  Anıl abi lütfen yardım et indirmeye çalışıyorum indirilemiyo diyo ne yapmam gerek ? Lütfen yardım edin minecraftı çok seviyorum

  1. Anıl Şenyurt dedi ki:

   Merhaba Azra, yukarıdaki indirme butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan “Minecraft 1.8.zip” yazısının üzerine tıkladığında inmeye başlayacaktır. Ayrıca belirtmek isterim ki, bu sürüm Windows bilgisayarlar içindir.

 6. Azra Sönmez dedi ki:

  Ya yükleyemiyorum lütfen yardım edin !!

  1. murat dedi ki:

   kardesim yuklemesini kurmasını bilmiyorsan yardım istemem bebe giibi

   1. MURAT KOYİMDA TURAT (random) dedi ki:

    adımı OKU (random)

    1. Anıl Şenyurt dedi ki:

     Tebrikler 👏👏👏 (Not: random kısımları sansürlenmiştir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir