Kapat
Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Mobil 28.658 0

Ramazan internet kampanyası, bedava internet 2020

11 ayın sultanı Ramazan ayı geldi çattı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da operatörler Ramazan ücretsiz internet paketleri hazırladı. Kullanıcılar bedava internet paketleri ve sahur paketleri 2020 aramaları yapıyor. İşte operatörlerin Ramazan ayına özel kampanyaları…

Turkcell Ramazan Kampanyası 2020

Turkcell sahur paketi 2020 yerine bu yıl saat sınırı olmadan kullanabileceğiniz bir paket hazırladı. Turkcell bedava internet paketi kapsamında Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz bedava 1 GB internet alabilirsiniz. Kampanyadan bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatlar yararlanabilir. Bunun için Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra anasayfada “Ramazan bereketiyle geldi” kampanyasını göreceksiniz. Buradan Turkcell Ramazan 1 GB hediyenizi alabilirsiniz.

Paycell kullanıcıları hediye GB’lar kazanıyor! “KATIL YAP” yazıp 2255’e göndererek Paycell’e giriş yapan herkes günlük 500 MB, “KATIL ODE” yazıp 2255’e göndererek Paycell’de işlem yapan herkes haftalık 2 GB kazanıyor.

BiP uygulamasında Keşfet kısmında yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, Paycell Kart ile alışveriş yaparsanız günlük 1 GB internet hediyesi sizin oluyor.

Ayrıca Ramazan ayına özel olarak Salla Kazan‘dan kazandığınız hediyeleri ister kendiniz kullanabilir, ister bir tanıdığınıza transfer edebilirsiniz. Üstelik başkasına gönderdiğiniz hediyeler ikiye katlanıyor.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyasından faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir. 30 gün geçerli 1 GB internet hediyesini almak için Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, Tarife&Paket > Paket Satın Al > Ramazana Özel 1GB Hediye adımından hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone Ramazan bedava internet paketi kapsamında Ramazan boyunca geçerli 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Vodafone Ramazan hediyesi kampanyasından faturalı ve faturasız tüm müşteriler yararlanabilir. Vodafone Yanımda uygulamasından paketi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türk Telekom'dan Ramazan'da 10 GB Hediye İnternet!ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir