Kapat
Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

İnternet 296 0

Honor Türkiye’nin resmi Instagram hesabı hacklendi!

Huawei’nin alt markası Honor’un Türkiye’deki resmi Instagram hesabı Türk hackerlar tarafından hacklendi. Honor Türkiye Instagram hesabı neden hacklendi?

Honor Türkiye’nin @honorturkiye kullanıcı adına sahip resmi Instagram hesabı yaklaşık 1 saat önce hacklendi. Hesabın profil fotoğrafına Samsung logosu koyuldu ve hesaptan Samsung logosunu içeren bir paylaşım yapıldı. Ayrıca Samsung Mobile ve Samsung ABD’nin resmi Instagram hesapları takip edildi. İllegal (yasa dışı) bir şekilde hesabın kontrolünü eline alan hacker, yüzünde ışıklı maske ile Honor Türkiye’nin resmi Instagram hesabından canlı yayın yapıyor. Ayrıca canlı yayına yüzü açık kişileri de alan hacker, onlarla sohbet ediyor.

Hacker, isminin Volkan olduğunu açıkladı ve Instagram hesabını paylaştı, soyadı ise bilinmiyor. Ayrıca kullandığı akıllı telefonun Xiaomi Mi 8 olduğunu söyledi.

Hacker, gelen yoğun istek üzerine Honor Türkiye’nin Instagram hesabından Vestel ve Nokia markalarının logolarını da paylaştı.

Konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapılmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

 

İlginizi Çekebilir:  Line Kullanıcıları TehlikedeÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.