Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Oyun 889 3

Çiftlik Bank Nedir, Nasıl Oynanır?

Son zamanlarda kendisinden sıkça bahsettiren Çiftlik Bank’ı duymuş olabilirsiniz, duymadıysanız da şimdi duyuyorsunuz. Çiftlik Bank nedir? Çiftlik Bank, kendisini “oynadıkça para kazandıran yeni nesil çiftlik oyunu” olarak tanımlıyor. Peki Çiftlik Bank gerçekten para kazandırıyor mu? Çiftlik Bank’ta işler nasıl işliyor?

Artık klasik oyunlardan sıkıldıysanız, oyun oynarken geçirdiğiniz zamanı nakde çevirmek istiyorsanız, Çiftlik Bank tam size göre. Çiftlik Bank’ta oynayarak kazanacaksınız!

Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

Çiftlik Bank oyununda kısa sürede yüksek gelirler elde etmek mümkündür. Bilgisayar başında geçirdiğiniz zamana göre kazancınız artıyor veya azalıyor. Çiftlik Bank’a ücretsiz kayıt olduktan sonra size 1 adet tavuk hediye ediliyor. Oyunda ilerlemek için altın ile daha fazla hayvan satın alabiliyorsunuz. Ürettiğiniz yumurta, süt ve balları pazarda satarak altın biriktirebiliyor ve biriken altınlarınızı banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Üstelik sadece 20 altına ulaştığınız anda paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz. Para çekme talimatınız doğrultusunda en geç 24 saat içerisinde paranız banka hesabınıza yatırılacaktır.

Eğer oyunda kazandığınız altınlar size yetmiyorsa altın satın alarak daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Böylelikle daha kısa sürede daha büyük kazançlar elde edeceksiniz. Çiftlik Bank ile ciddi anlamda gelir elde etmek istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Çiftlik Bank oyununda hayvan pazarından istediğiniz hayvanları satın alabilirsiniz. Her hayvanın farklı fiyatı ve size getireceği farklı gelir oranları var.  Bir hayvan almadan önce o hayvan ile diğer hayvanların fiyatlarını, ne kadar getiri elde edebileceğinizi karşılaştırın. Hayvanın üzerine tıkladığınızda size bazı önemli detaylar sunulmaktadır.

Oyundaki referans sistemi ile çok daha fazla kazanç elde etmeniz mümkün. Sizin referansınızla Çiftlik Bank’a üye olan arkadaşlarınızın kazançlarından pay elde edeceksiniz. Bu saydıklarımız gibi daha birçok kilit noktası var. Bu kilit noktaları sayesinde Çiftlik Bank’tan daha yüksek gelirler elde etmek hayal değil. Tek yapmanız gereken, Çiftlik Bank ödeme kanıtı örneklerine de ulaşabileceğiniz sitesine girerek bu kilit noktaları hakkında detaylı bilgi almak.

İlginizi Çekebilir:  Mosmoda.com Sosyal Medya Hesaplarını Takip Ederek Modadan Geri Kalmayın!

Benzer oyunlarda da olduğu gibi Çiftlik Bank oyununda yatırımlarınızı iyi yapmanız gerekiyor. Çok büyük ve düşünülmeden yapılan yatırımlar yerine daha küçük ancak iyi düşünülmüş ve iyi planlanmış yatırımlar yaparak çok daha yüksek gelirler elde etmeniz mümkün.

İsterseniz bilgisayarınızdan isterseniz tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan kolayca oynayabileceğiniz Çiftlik Bank, para kazandıran çiftlik oyunlarının öncüsü durumundadır. 7 gün 24 saat boyunca günün istediğiniz anında çiftliğinizi kontrol etmek için Çiftlik Bank’ın mobil uygulamasını indirebilir, böylelikle oyuna daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Çiftlik Bank Nedir, Nasıl Oynanır?” üzerine 3 yorum

  1. Fatma dedi ki:

    Pek güven vermiyor gibi arkadaşlar.

  2. murat dedi ki:

    Beklerim arkadaşlar. kayıt olun ve siz de kazanın

  3. orhan dedi ki:

    Farklı sistemler denedim. Bakalım bunu da deneyelim sonuç ne olacak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir