Kapat
Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Sponsorlu İçerik 38 0

Beyoğlu Franke Tamir Servisi

FRANKE gibi bir devin özel servis sektöründe neler yaptığını ve ne gibi hizmetler sunduğunu hep birlikte inceleyelim istiyorum. Özel Franke Servisi firması üzerinden yola çıkarak bilgi vermek istiyorum çünkü 5 yılı aşkın süredir bu firmadan hizmet alıyorum ve sahip olduğum ürünlerin daha verimli bir şekilde hizmet vermesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de bu firmadır.

Aldığım servis hizmetleri ile birlikte daha kaliteli ürünlere sahip oldum ve artık yetkili servislerden vazgeçtim. Bu iş daha iyi yapan bir firma varken neden daha kötüsünü tercih edeyim ki? Franke marka ürünler konusunda sorun yaşamadığım tek servis firmasıdır ve fiyatlar konusunda da güvendiğim bir adres. Diğer firmalar gibi yüksek rakamlar ile can sıkmıyor ve tadınızı kaçırmıyorlar. İşin hakkı neyse onu alan bir firma ve gerçekten insanlara değer veren, onlara para için hizmet götürmeyen bir firma.

Özel Franke Servis Beyoğlu – 444 78 56

Kolay kolay tavsiye veren ya da bakın burası iyidir diyebilen ya da diyecek olan biri değilim çünkü bu tür şeyleri sevmiyorum ve büyük bir sorumluluk altına girmek de beni tedirgin ediyor ancak bu firma için işler biraz daha değişiyor çünkü hakikaten güven veren ve beni hiçbir şekilde mahcup etmeyecek olan bir firmadır.

Franke kalitesine ve sorumluluğuna uygun şekilde yoluna devam eden bu özel servis firmasına sizler de bir kez olsun şans verin ve bu şansın sonrasında ne kadar doğru bir karar verdiğinizi de görün. 444 78 56 numaralı telefon ile dilediğiniz gün firmaya ulaşabiliyor ve servis taleplerinizi kısa sürede iletebiliyorsunuz, daha da önemlisi hafta sonu bile bu firmadan hizmet alabilmeniz söz konusudur.
ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.