Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Nasıl Yapılır 1.641 2

PayPal Nakit Kart Nedir, Nasıl Alınır?

PayPal Nakit Kart Nedir?

PayPal’ın sunduğu PayPal Nakit Kart ile internette, sokakta istediğiniz anda, istediğiniz yerde PayPal ya da  MasterCard geçen here noktada özgürce alışveriş yapabilirsiniz. PayPal Nakit Karınıza para yükleyebilir ve dilediğinizde para çekebilirsiniz.

PayPal Nakit Kartın Özellikleri

 • İnternette ve sokakta dünyanın dört bir yanında özgürce alışveriş yapabilirsiniz. 
 • Kart Satış Noktalarından ve TEB ATM’lerinden kartınıza para yükleyebilirsiniz. 
 • İhtiyacınız olduğunda, kartındaki paranızı ister daha avantajlı olarak TEB ATM’lerinden, isterseniz diğer tüm ATM’lerden çekebilirsiniz. 
 • Kartınızı bulamıyorsanız istediğin zaman Online Hizmetlerden kullanıma geçici süreliğine kapayabilir, bulduğunuzda tekrar açabilirsiniz. 
 • Online hizmetlerden kart şifrenizi ve adres bilgilerinizi değiştirebilir, paranızı ve kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. 
 • PayPal bakiyenizle Online hizmetlerden kartınıza para yükleyebilirsiniz. (+18) 
 • Kartınızı PayPal hesabınıza ekleyebilir, PayPal hesabınız yoksa ücretsiz hesap açabilirsiniz. (+18)

PayPal Nakit Kart Nasıl Alınır?

1. PayPal Nakit Kart almak için www.paypal.com/nakit adresine gidin ve karşınıza çıkan sitede “PayPal Nakit Kartı Keşfet” butonuna tıklayın.
2. Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfadan PayPal Nakit Kart hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada biraz aşağı doğru inin ve “Hemen Sipariş Ver” butonuna tıklayın. (Satış noktasından almak istiyorsanız “Satış Noktalarından Al” butonuna tıklayın. Daha sonra “Kart Satış Noktalarını Bul” butonuna tıklayarak devam edin.)
3. Karşınıza çıkan sayfadaki alanları doğru bir şekilde doldurun ve sözleşmeyi kabul edip “Onayla ve Devam Et” butonuna tıklayın. PayPal Nakit Kart almak için en az 15 yaşında olmanız gerekmektedir. (Satış noktasından alıyorsanız bir satış noktası bulmanız gerekiyor. Satış noktası bulduktan sonra, satış noktasına gidip kartınızı alabilirsiniz.)
15-18 yaş: E-posta adresine ve oluşturacağınız şifreye ihtiyacınız olacak. Her girişte güvenliği sağlamak için ayrıca cep telefon numaranıza mesaj yoluyla bir kod gönderilecek.
18 yaş üstü: PayPal hesabına ihtiyacınız olacak. PayPal hesabınız yoksa PayPal hesabı açmak için e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. PayPal hesabınız varsa giriş yapmanız yeterlidir.
15 yaşın altındaysanız zaten kartınızı başka birinin adına alacaksınız. Ama 15-18 yaş gurubunda almayın bence. 18 yaşından büyük birinin adına almanız kârınıza olacaktır.
4. Kartınızı talep ettikten en geç 5 iş günü içerisinde kartınız adresinize gönderilecektir. Kartınızı aktif etmek için tekrar www.paypal.com/nakit adresine girin ve alt tarafta bulunan “Kullanıma Aç” kısmına tıklayın. 
5. Karşınıza çıkan sayfada kartınızı kullanıma açmanız için gereken bilgileri girmeniz gerekmektedir. 
6. Kısa bir işlem sonra kartınızı aktif etmiş olacaksınız. Kartınızın şifresi cep telefon numaranıza gelecektir. Kartınızı aktif ettikten www.paypal.com/nakit adresinden kartınızın ayarlarını değiştirebilirsiniz. 

NOT: Kartınız ücretsiz olarak adresinize gönderildikten sonra kartınıza ilk para yüklemenizi yaparken 5 TL kart ücreti kesilecektir. Kartınıza TEB ATM’lerinden 1 TL karşılığında para yükleyebilirsiniz ve para çekebilirsiniz. 
Bu yazımda da PayPal Nakit Kartın ne işe yaradığını, nasıl alınabileceğini ve nasıl kullanıma açılabildiğini anlatmaya çalıştım. PayPal Nakit Kartı sürekli kullanacaksanız alın. Ancak ihtiyacınız yoksa boşuna almayın bence. Takıldığınız veya anlamadığınız bir yer olursa soru sormak için aşağıdaki yorum formunu kullanabilirsiniz. Google hesabınız yoksa “Adı/URL” veya “Anonim” seçeneğini seçebilirsiniz. 
İlginizi Çekebilir:  Sakız Nasıl Yapılır?


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“PayPal Nakit Kart Nedir, Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

 1. Anonymous dedi ki:

  kaç yaş sınırı var

  1. Anıl Şenyurt dedi ki:

   Yaş sınırını yukarıda belirttim. Yaş sınırı 15.

   15-18 yaş: E-posta adresine ve oluşturacağınız şifreye ihtiyacınız olacak. Her girişte güvenliği sağlamak için ayrıca cep telefon numaranıza mesaj yoluyla bir kod gönderilecek.
   18 yaş üstü: PayPal hesabına ihtiyacınız olacak. PayPal hesabınız yoksa PayPal hesabı açmak için e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. PayPal hesabınız varsa giriş yapmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir