Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Sponsorlu İçerik 412 1

En İyi Antalya Temizlik Şirketleri Tavsiyesi

İnternette Antalya’da evimin temizliği için güvenebileceğim ve evimi istediğim gibi temizleyecek bir temizlik şirketi aramaya başladım. Aramalarım sonucunda karşıma hem şirketin hizmetlerinden yararlanmış kişilerin yorumlarını göz önüne alarak hem de şirketin sunduğu hizmet prosedürü ile Antalya en iyi temizlik şirketi olarak Marina Temizlik Şirketi çıktı. Şirket ile yaptığım telefon konuşmaları neticesinde evimin genel temizliği için gün ve saat belirledik. Aynı zamanda yoğun kimyasallara alerjisi olan oğlumun ve kedimin herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olmak istedim. Şirketin müşteri temsilcisine bu endişelerimi ilettiğimde hayvanlara ve insanlara zarar vermeyen, tamamen bitkisel ve doğal temizlik malzemeleri kullandıklarını; alerjisi olan kişiler için yoğun kimyasallar kullanmadıklarını bana ilettiler. Marina Temizlik çalışanları belirlediğimiz gün ve saatte adresime gelerek temizlik yapmaya başladılar.

Temizliğin bitmesinin ardından evime geldiğimde, evimin tertemiz olduğunu gördüm. Evimin her odası, camlar ve zemin temizlenmiş ve pırıl pırıl olmuştu. Odaların zemini detaylı bir şekilde süpürülmüş ve tozdan, pislikten arındırılmıştı. Aynı zamanda kullanılan yüzey temizleyicinin kokusu evimin her odasına işlemişti. Evimin camları tamamen tozdan arındırılmış, pırıl pırıl olmuştu. Kedimin tüyleri tamamen halımdan çıkmış halılarım ilk günkü rengine geri dönmüştü. Evimin en dip en köşe kısımlarındaki toz ve kirden kurtulduğunu gördüm. Temizlik işleminin ardından eve gelen oğlum alerjik hiçbir reaksiyon göstermedi ve kedim de aynı şekilde hiçbir şekilde zarar görmedi. Temizliğin ardından evim çok uzun süre temiz kaldı ve uzun bir süre dip bucak temizlik yapmak zorunda kalmadım. Gerçekten çok temiz oldu, tavsiye ederim teşekkürler Marina Temizlik. 

Evimin genel temizliğinden beklediğim her şey ve çok daha fazlasını bana sunan Marina Temizlik özenli ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Aynı zamanda profesyonel ve güler yüzlü personeller ile çalışarak, müşterilerinin hassasiyetlerine dikkat ederek hizmet veren bir firma olarak 10 üzerinden 10’u hak ettiklerini söylemek istiyorum ve her zaman tavsiye edebirim. Evimdeki eşyaların hiçbirinin temizlik işlemi sırasında kaybolmaması ve zarar görmemesi de Marina Temizlik Şirketi’nin güvenilir temizlik şirketi olduğunun göstergesi oldu. Marina Temizlik Şirketi’nin temizlik hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sizlere gözünüz kapalı güvenebileceğinizin garantisini verebilirim.

Firmanın site adresi: http://marinatemizlik.com

Tavsiye ettiğim firmanın iletişim bilgileri: 0531 316 10 00ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“En İyi Antalya Temizlik Şirketleri Tavsiyesi” üzerine 1 yorum

  1. İtalyan Kesim Takım Elbise dedi ki:

    Firma gayet başaralı bir firma önceden tanımışlığım var gayet memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir