Hakkımda

2000 yılında Edirne’de dünyaya geldim. İlkokulu ve ortaokulun 5, 6, 7. sınıflarını Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarında okudum. Bu süre boyunca viyolonsel ve piyano çaldım. 8’inci sınıfta Özel Edirne Beykent Ortaokuluna geçtim ve eğitimimi Özel Edirne Beykent Fen Lisesinde devam ettiriyorum. Şu an 11’inci sınıftayım.

Dört beş sene kadar önce, sınıftan bir arkadaşımın .tr.gg uzantılı site açması üzerine, ilginç bir şekilde Bedava-Sitem.com’u keşfetmemle internette kendime yer edinmeye başladım. Bedava-Sitem’de ilk başlarda hazır tasarımlar kullanarak bir şeyler paylaşıyordum. İlerleyen zamanlarda özel tasarımlar kullanmaya başladım ve Bedava-Sitem’de blog yazıları yayınlamaya başladım. Blogger’ı uzun süredir biliyordum ancak kullanımının bu kadar basit olacağını düşünmüyordum. Yaklaşık bir buçuk yıl sonra, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Blogger’a geçtim. Blogger’da altı yedi ay zaman geçirdikten sonra kendi alan adımı satın alarak WordPress altyapısıyla oluşturduğum blogumu yayına aldım.

Şimdiye kadar birçok proje yürüttüm, bazılarını sonlandırmak zorunda kaldım. Şu an aktif olarak devam ettiğim tek projem yerel haber sitesi EdirneJetHaber. Onun haricinde, YouTube’da amatör olarak içerikler üretiyorum.

Katıldığım Eğitimler ve Aldığım Sertifikalar

  • T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Habitat Derneği ve Microsoft Türkiye ortaklığında uygulanan Geleceğini Tasarla programı kapsamında düzenlenen Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitimi – 10 Aralık 2016
  • T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Habitat Derneği ve Visa Europe ortaklığında uygulanan Paramı Yönetebiliyorum projesi kapsamında gerçekleştirilen Bireyler İçin Finansal Okuryazarlık Eğitimi – 10 Aralık 2016
  • Indir.com ana sponsorluğunda 10-11 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen AramaMotoru.com SEO Eğitimi

Katıldığım Programlar

  • Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenen Trakya Teknoloji Buluşması – 8 Aralık 2015