Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

İnternet 16.858 0

AliExpress ve Amazon’da %50 İndirim!

kıyafet beğen

Yurt dışından alışveriş deyince akla ilk gelen sitelerdendir AliExpress ve Amazon. Eğer siz de yurt dışından alışveriş yapmayı seviyorsanız veya yurt dışından alışveriş yapmak istiyorsanız bu size en iyi fırsat! Enpara.com kullanıcılarını AliExpress ve Amazon’dan yapacakları 100 TL’ye kadar olan alışverişlerinde %50 indirim kazanma fırsatı bekliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için şartları yerine getirmiş olmanız gerekiyor.

Enpara.com nedir?

Ekim 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün yüz binlerce müşterisi olan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. EFT/havale ve hesap işletim ücreti almadığı için, yüksek mevduat faizleri sunduğu için, avantajlı kredi faiz oranları sunduğu için, müşterilerini mutlu eden uzun süreli kampanyalar sunduğu için yüz binlerce kişi Enpara.com’u tercih ediyor.

AliExpress ve Amazon %50 indirim kampanyası

Kısaca Enpara.com’dan bahsettikten sonra kampanyanın detaylarına gelebiliriz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Ocak 2017’den beri 6 ay boyunca ‘Ayın Enparalısı’ olmuş olmanız gerekiyor. 6 aydır ‘Ayın Enparalısı’ olan Enpara.com müşterileri, AliExpress ve Amazon’dan Encard’ları ile yapacakları 100 TL’ye kadar olan alışverişlerinde %50 indirim kazanıyor. Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan müşterilere bir e-posta ve/veya SMS ile bilgi verilecek.

Kampanyayla ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız.

‘Ayın Enparalısı’ nedir?

1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren kişilere ‘Ayın Enparalısı’ denir. Bu işlemler:

list 1 Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL’lik para girişi olması
list 2 Toplamda en az 100 TL’lik para transferi yapılması
list 3 Toplamda en az 100 TL’lik kredi kartı borcu ödenmesi
list 4 En az 1 adet fatura ödenmesi
list 5 Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi
list 6 ATM’den en az 1 defa para çekilmesi
list 7 Encard’ınız ile en az 1 defa harcama yapılması
list 7 Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olma

Yani yukarıdaki işlemlerin en az 5 tanesini 6 ay boyunca gerçekleştirdi iseniz ‘Ayın Enparalısı’ olmuşsunuz demektir. ‘Ayın Enparalısı’ olup olmadığınız ayları, Enpara.com mobil uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir