Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Mobil 9.277 6

Turkcell’den Ramazan’da 10 GB Hediye İnternet!

kıyafet beğen

Operatörlerin Ramazan ayına özel kampanyaları bu sene de devam ediyor. İlk kampanya Turkcell’den geldi. Turkcell Ramazan kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu kampanyalar ile Ramazan ayında kullanabileceğiniz 10 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilirsiniz. 10 GB’a kadar internet paketi kazanmak için yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmıştır ve çok kolaydır.

Turkcell Ramazan Kampanyaları

Turkcell’in ramazan kampanyalarından faturalı ve faturasız kullanıcılar yararlanabilir. Üstelik kazanılan internet paketleri 4.5G hızında.

Sahur 2 GB: BiP uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan kullanıcılar, ramazan boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 2 GB internet kazanıyor.

Ramazan Hafta Sonu 1 GB: BiP uygulaması üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atan kullanıcılar, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre içerisinde hafta sonlarında geçerli 1 GB internet kazanıyor.

Ramazan Haftalık 1 GB: BiP uygulaması üzerinden 15 farklı kişiye mesaj atan kullanıcılar, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet kazanıyor.

Ramazan Haftalık 2 GB: BiP uygulaması üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atan kullanıcılar, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 1 hafta boyunca geçerli geçerli 2 GB internet kazanıyor.

Ramazan Aylık 2 GB: BiP uygulaması üzerinden 25 farklı kişiye mesaj atan kullanıcılar, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük boyunca geçerli 2 GB internet kazanıyor.

Ramazan Aylık 10 GB/Aylık 3 GB: BiP uygulaması üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan ilk 200 bin kullanıcı, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli 10 GB internet kazanıyor. 200 bin kişi sonrasında 3 GB internet hediye ediliyor.

Detaylı bilgi için: https://turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-ramazan-kampanyasi

İlginizi Çekebilir:  Türk Telekom'dan Ramazan'da 10 GB Hediye İnternet!

 ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Turkcell’den Ramazan’da 10 GB Hediye İnternet!” üzerine 6 yorum

 1. berk dedi ki:

  Turkcell, Turk telekom sağolsun abonelerini dusunuyor. Fakat Vodafone hala bir kampanya yapmadi. Darisi Vodafone’un basina 🙂

 2. Hakan T. dedi ki:

  Bip’i indirip kullanacağım aklıma bile gelmezdi. Turkcell yine yaptı yapacağını.
  Mesajları attıktan sonra hemen sildim zaten 🙂

 3. Arda dedi ki:

  Bip çok saçma bir şeydi Whatsapp varken asla kullanmazdım. İlk kez bir işe yaradı 😀 Sayesinde 10 GB internet kazandım.

  1. Sevda dedi ki:

   Bana gelmedi ne kadar süre bekledin

   1. Anıl Şenyurt dedi ki:

    İlgili şartları yerine getirdikten sonra gelen bilgilendirme SMS’inin ardından hediye internetini kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi almak için Turkcell Müşteri Hizmetleri ile (532) iletişime geçebilirsin.

    1. Önder dedi ki:

     Turkcell kadar hızlı bir hat yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir