Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Genel 352 0

13 Mayıs’ta AramaMotoru.com Etkinliğinde Buluşalım

AramaMotoru.com daha önce düzenlediği 6 adet SEO eğitiminin ardından büyük bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesinde B Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan etkinlikte Türkiye’de arama motoru pazarlaması ile ilgili farkındalık sağlamak ve sektörün gelişimine katkıda bulunacak veri akışı oluşturmak hedefleniyor.

10-11 Aralık 2016 tarihlerinde Şişli KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen AramaMotoru.com 4. SEO Eğitimine katılmıştım. Ardından SEO eğitimlerinin beşincisi 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde Şişli KWORKS’de ve altıncısı 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde Gaziantep Teknopark’ta düzenlenmişti.

13 Mayıs AramaMotoru.com Etkinliği

Dijital pazarlama sektöründe herkesin odağı ve hem kurumların hem kişilerin ulaşmaya çalıştıkları bir hedef söz konusu. Kişiler ve kurumlar tarafından iş planında belirlenen hedeflere ulaşabilmek için ciddi emek harcanıyor. Bilginin kolay erişilebilir olmasının getirdiği zaman problemi ve iş hayatıyla sosyal hayatın iç içe geçtiği bir dönemden geçiyoruz. 24 saat tamamlanırken arkada yetiştirilememiş işler bırakılmadığımız zaman pek az oluyor. Sosyalleşmelerin bile artık kariyer odaklı şekilde programlanıyor, işlerin ve müşterilerin memnun edilebilmesi için yeni gelişmelerle alakalı tüyolar almak için büyük çaba sarf ediliyor. Bilgi akışının ve zaman yönetiminin çok önemli olduğu günümüzde arama motoru pazarlamasına katkı sağlayabilmek için Aramamotoru.com Etkinliği ile sektöre tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile katkıda bulunan kişilerle ilgilenen herkesi buluşturmayı hedefliyoruz.

Mobil internetin zirve yapmasıyla her an bir veri akışı olarak gerçekleşen yeni dijital dünyada okuyuculara ulaşmak ve veri akışını yönetmek oldukça önemli bir hal aldı. Arama motoru pazarlaması denilince akla ilk gelen SEO oluyor fakat arama motoru pazarlaması çok yönlü ve alternatif pazarlama yöntemleri içeriyor. Etkinliğimizde SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili kişilerin sizlerle buluşmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Konuşmacılar

Ahmet Beliktay

2012 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinden mezun oldu, İngilizce İşletme alanından yandal yaptı. Özel burs ile Hochschule Rheinmain(Wiesbaden) Üniversitesinde Medya Yönetimi alanında eğitim aldı. Sarar, DF İstanbul, Mıknatıs Production, Eskişehir Ticaret Odası ve Hisseli Harikalar Fabrikası yönetici olarak çeşitli görevler üstlendi. 2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com’u kurdu. Ağustos 2015’ten itibaren Akıl Fikir İşleri (AFI) Şirket Direktörü olarak görev yapıyor.

 

Aykut Aslantaş

7 senedir start-up ve ajans tarafında dijital pazarlama alanında birçok değerli yerel ve global marka ile çalıştı. Şu an GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam ediyor.

 

 

 

Buğra Ayan

2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Gazi Üniversitesi Bilişim Sistemleri Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. 2013 yılı itibariyle Milli Savunma Sistemleri AR-GE Başkanlığında mühendis olarak göreve başladı. 2015 itibarıyla Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığında uzman olarak göreve devam ediyor. İnternet Sırları (2009), APPInventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (2015), Sosyal Ağlar Tarihi (2016) isimli 3 adet kitabı bulunuyor.

 

Ferdi Küçük

2000’de başladığı olduğu yazılım geliştirici serüvenini 2013 itibarıyla IT ile birleştirerek, Sunucu Çözümleri çatısını kurdu. 2013 yılından günümüze SunucuCozumleri.com genel müdürlük görevini üstlendi.

 

 

 

Funda Güleç Yalçın (Fundalina)

Yaşam tarzı ve blogu fayda üzerine yazan Fundalina, Fundalina.com adında uzun yıllardır üzerine eğildiği yazılardan ve incelemelerden oluşan kişisel bir bloga sahip. Sosyal medyanın en eski yüzlerinden biri olan Fundalina blogunda ağırlıklı olarak teknoloji, kültür-sanat, markalar, yeni girişimler, sosyal medya, dijital iletişim, pazarlama, gastronomi, bilim ve bilim kurgu ağırlıklı sinema yazılarına yer veriyor.

 

 

Görkem Çetin

Daha önce TÜBİTAK, Vestel ve Turkcell firmalarında çalıştı. Akademisyen olduğu dönemde çeşitli üniversitelerde Linux ve ağ yönetimi hakkında dersler verdi. 5 kitabı, toplamda 80’den fazla atıfı olan 11 yayını var. Halen Countly veri analizi firmasında görev yapıyor.

 

 

Hamza Şamlıoğlu (teakolik)

Bilişim ve bilgisayar dünyasına 1993’te adım attı. Kendisini donanım ve ağ üzerine kendini geliştirerek başladığı kariyerine teknoloji dünyası ve IT uzmanı olarak uzun bir süre devam etti. Gelişen teknolojik gelişmeleri sıkı takip eden teakolik blogundaki 3000’den fazla yazı ile takipçileriyle buluştu. Sosyal Medya Analizi, Sosyal Medya ve Bloglar, Sosyal Medya’da Güvenlik, Sosyal Medya Takibi, Bilgi Güvenliği Farkındalığı, Giyilebilir Teknolojiler ve Mobil Teknolojiler konularında devam eden aktif eğitimleri bulunuyor.

 

Hasan Yaşar

1998 yılında internet dünyası ile tanıştı. Hazırladığı ilk projesini 1999’da geniş kitlelere duyurmayı başardı. İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 1998’den itibaren birçok internet projesi hazırladı, danışmanlık verdi ve danışmanlık verdiği firmaların büyümelerine katkı sağladı. SEO’nun henüz isminin koyulmadığı yıllarda arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için çalışmalar yaptı. Marmara Üniversitesinde Yaratıcılık ve Yenilikçilik Yönetimi “Creativity and Innovation Management” dersi ve İstanbul Kültür Üniversitesinde SEO Eğitimi veriyor. Bilgi birikimini aktarabilmek amacıyla SEO Eğitimi’ni herkese açık biçimde vermeye başladı.

 

Haydar Özkömürcü

Growth Hacking’e çok ilgi duyan bir pazarlama uzmanıdır. “Twitter’cı Olmak” ve “Google’cı Olmak” adında iki e-kitaba sahiptir. Kariyerine döneminin popüler uygulaması MSN ve HTML dili üzerine kurgulayarak başladı, takip eden süreçte ajans dünyası, marka yönetimi, kurum içi eğitimler ve girişimcilik başlıklarında yoğun bir özgeçmişe sahip.

 

 

Kadir Doğrubakar (odun herif)

4 yıl Trakya Üniversitesi Fizik bölümünde okuduktan sonra okulu bıraktı. Bir süre internet reklamcılığı ile uğraştı. Fizik bölümünü bıraktıktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü kazandı, sonrasında DGS ile Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ne geçiş yaptı. Halen öğrenci. İnternette “Odun Herif” olarak tanınıyor.

 

 

Kadir Soner Şensoy

App Samurai (Techstars ’17) kurucu ortağıdır. Şimdiye kadar Nike, Ebay, Hotspot Shield, Stubhub gibi markalara mobil pazarlama ve App Store Optimizasyonu danışmanlığı verdi. Aynı zamanda Netvent ve Growth Tower kurucu ortağı da olan Soner, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu.

 

 

Okan Yıldırım

9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. 6Q Yazılım kurucu ortağıdır. 2012 yılında AlanAdlari.com ve DomainBulten.com’u kurdu. Aynı zamanda alan adı yatırımcısıdır.

 

 

 

Oktay Çomak

Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden mezun oldu. Şu anda Milliyet Gazetesinde SEO danışmanı olarak görev yapıyor. Daha öncesinde Reknova, Youth Republic ve Hürriyet gibi alanlarında başarılı firmalarda çalıştı.

 

 

 

Ramazan Becer

2009 yılına kadar turizm sektöründe yer aldı. “Doğru zamanda, doğru biçimde” değerlendirerek dijital dünyaya ilk adımını attı ve emlak, bilişim ve dijitali birleştirerek yenilikçi hamlelerle kariyer basamaklarını tırmandı. Yenilikçi hamleleri doğru noktalara temas ederek başarılı hale getirdi. Önemli sektörel başarılara imza atan CRM Medya’yı 2012’de kurdu.

Ve sürpriz konuşmacılar.

Etkinlikle ilgili daha geniş bilgi almak için şuradaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir