Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Sosyal Medya 1.146 2

Instagram İçin Doğal Takipçi Arttırma Yolları

kıyafet beğen

Instagram, herkesin bildiği gibi popülerliği gittikçe artan, fotoğraf ve video paylaşabileceğimiz bir sosyal ağdır. Çıktığı ilk günden bu yana kullanıcı sayısı gittikçe artmış, hesap ve takipçi satış piyasası bile oluşmuştur.

Elbette ki herkes bir hevesle Instagram hesabı açmak ister, takipçi sayısını arttırmak ister. Bazı kişiler ücret karşılığı Instagram takipçisi satın alıyor ancak herkesin bütçesi buna yetmeyebilir ve bu yöntemle istediğiniz etkileşimi almanız zordur. Ben de sizin için “Instagram Sayfalar için Doğal Takipçi Arttırma Yolları” makalemi paylaşmaya karar verdim, keyifli okumalar.

1) Takibe Takip

Çoğu kişinin bildiği ancak herkesin verimli kullanmasını bilmediği bir yoldur. Instagram’da çeşitli kişisel hesapları takip ettiğinizde, genellikle onlar da sizin sayfanızı takip eder ve doğal bir organik kitleniz oluşur. Ancak yanlış kullandığınızda verimli sonuç alamazsınız, doğru kitleyi takip etmeniz gerekli.

Örnek vermek gerekirse bir İnstagram oyun sayfanız var. Sizin amacınız o oyunu oynayan kişileri takip olmalı. Eğer sayfanız League of Legends oyunu hakkındaysa popüler LoL caps sayfalarına girip o sayfanın takipçilerini takip edebilirsiniz. Hatta ve hatta fotoğrafları beğenen kitleyi takip ederseniz olumlu sonuç alma ihtimaliniz yüksektir.

2) Hashtag Kullanımı

Bilmeyenleriniz varsa “#” işareti hashtagi temsil eder. Gönderilerinizde ilgili hashtagleri kullanırsanız yüksek erişim alırsınız ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Buradaki önemli nokta fazlaca ve alakasız etiketler kullanmamaktır, doğru şekliyle kullanırsınız verimli sonuç alabilirsiniz.

3) Resim Watermark

Bir caps sayfanız olduğunu düşünün, bu sayfada gerçekten beğenilebilecek ve ilgi görecek capsler yapıp paylaşıyorsunuz. Eğer capslere Instagram sayfanızın kullanıcı adınızı yazarsanız, sizin sayfanızdan caps alıp kendi hesaplarında paylaşan kişinin takipçileri de sizin kullanıcı adınızı görecektir. Sonucunda sizi aratıp takip etme ihtimalleri vardır. Böylelikle doğal takipçili ve bilinir bir sayfa oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Facebook 500 Bin Dolar Zarar Etti

Bu taktikler doğrultusunda takipçi satın almaya gerek olmadan organik ve aktif kitleli bir Instagram sayfasına sahip olabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken sizin kategorinizle ilgili hesapları takip etmek ve doğru hashtag kullanmak. Watermark kısmını da unutmamak gerek.

‘Instagram Sayfalar için Doğal Takipçi Arttırma Yolları’ makalem hakkında sorularınız veya düşüncelerinizi yorum kısmından belirtirseniz sevinirim, hepinize iyi günler.ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Instagram İçin Doğal Takipçi Arttırma Yolları” üzerine 2 yorum

  1. arzu dedi ki:

    en doğal yöntem bana göre ModaSky dan takipçi kasmak

  2. Emre dedi ki:

    Çok yararlı hocam sağ ol 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir