Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Mobil 423 0

Snapchat’e Bir Rakip Daha!

Atatürk Kravat

Apple ile ilgili olarak gündeme gelen son bilgilere göre Apple, Snapchat‘i olumsuz yönde etkileyebilecek bir uygulama üzerinde çalışıyor. Son dönemlerde farklı sektörlere giriş yapan Apple, son projesiyle Snapchat’i hedef alıyor.

İnternetin her alanında olmayı hedefleyen sosyal medya devi Facebook, popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram ve internet üzerinden mesajlaşma/konuşma uygulaması WhatsApp‘ı satın almıştı. Snapchat’i de bünyesine katmak isteyen Facebook, bunu başaramamıştı. Snapchat’i satın alamayan Facebook, Instagram Stories (Instagram Hikayeleri) özelliğini duyurarak Snapchat kitlesini kendisine çekmeyi hedeflemişti.

Şimdi ise Apple, Snapchat’e rakip bir uygulama üzerinde çalışıyor. Aslında Apple’ın üzerinde çalıştığı uygulamanın amacı fotoğraf ve video düzenlemeleri. iPhone ve iPad’lerde kullanılabilecek uygulamayla 60 saniyeden daha kısa uzunlukta çektiğiniz videolara çeşitli efektler ekleyebilecek ve düzenlemeler yapabileceksiniz.

Snapchat’teki gibi hikaye özelliğinin bulunmayacağı uygulamayı sosyal medya hesaplarınıza bağlayarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS Cihazları Çalışmaz Hale Getiren Hata!


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.
Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir