Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Sponsorlu İçerik 426 2

YorumGetir İle Web Sitenize Karşılıklı Yorum İmkanı

Sitesi olanların bildiği gibi yorumlar ve daha fazla abone sitenizin tanınmasını ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlarlar. Fakat yeni bir site açtıysanız takipçi sayınızın hemen artması mümkün değildir. Buna paralel olarak da çok fazla yorum da alamazsınız. Sitenizin iyi bir takipçi sayısına sahip olmasını ve sitenizin sürekli yorum almasını istiyorsanız çok çalışmanız ve sitenizle ilgilenmeniz gerekmektedir. Fakat artık bu kadar çaba harcamanıza gerek yok. Sitemiz sitelerinize daha fazla yorum yapılmasını ve hit almasını sağlar. Bunun için sitemize kayıt olmanız yeterlidir. Sitenize yorum yapacak kullanıcılar kesinlikle sahte ya da bot değildir. Sitenizde normal kullanıcılar gezinti yapıp yorum bırakmaktadır. Sitemiz tamamen yorumlaşma grubu olup başka amaçlar gütmemektedir. Sitemize üye olarak site yorumlarınızı arttırabilir ve bu sayede sitenizin arama motorlarında daha üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntemle sitenizin hit olması için uzun zamanlar beklemenize gerek yoktur.
Sitemiz sitelerin karşılıklı olarak yorumlaşma mantığı ile hareket etmektedir. Sitemizin en güzel özelliklerinden bir tanesi de başka sitelere yorum yaptığınız zaman kredi kazanırsınız. Kazandığınız krediler sayesinde sitenize normal kullanıcılar tarafından yorum alabilirsiniz.

Güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Sizin ve sitenizin güvenliği ile sitemizin destek ekibi ilgilenmektedir. Sitemize üye olarak sitenize daha çok yorum alabilir ve sitenizin hit almasını sağlayabilirsiniz.

REKLAMA KONU OLAN SİTE KAPANDIĞINDAN DOLAYI YAZIDAKİ LİNKLER KALDIRILMIŞTIR.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Kına Organizasyonu Fiyatları


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“YorumGetir İle Web Sitenize Karşılıklı Yorum İmkanı” üzerine 2 yorum

  1. Mobil Merkezim dedi ki:

    Sanırım site kapanmış hocam. Bir zamanlar bana yorum konusunda bayağı faydası olmuştu.

    1. Anıl Şenyurt dedi ki:

      Evet, kapanmış. Linkleri de kaldırdım yazıdaki. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir