Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Bilgi Arşivi 10.135 4

Gerçekten Bir PayPal Alternatifi: fastPay

Biliyorsunuz ki PayPal, Türkiye’deki faaliyetlerini 6 Haziran 2016 tarihinde tamamen sonlandırıyor. BDDK tarafından lisansına onay verilmediği için Türkiye’den çekilmek zorunda kaldığını açıklayan PayPal’a en iyi alternatif dilediğiniz bankaya ait kredi kartını kullanabileceğiniz, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebileceğiniz, ATM’den kartsız para çekebileceğiniz, üye işyerlerinde ödeme yapabileceğiniz fastPay‘den bahsedeceğim. Öncelikle, DenizBank’ın bir hizmeti olan fastPay’i kullanmak için DenizBank müşterisi olmanıza gerek olmadığını söyleyeyim.

fastPay’i kullanabilmek için App Store, Google Play veya Windows Phone Store’dan ücretsiz uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı açtığınızda sizden cep telefonu numaranızı girmenizi istiyor. Ardından açılan ekranda sizden TC Kimlik Numaranızı ve 6 karakterli bir PIN oluşturmanızı istiyor. 18 yaşından küçük de olsanız kullanabileceğiniz fastPay’e üye olurken Wi-Fi üzerinden değil, mobil şebekeden üye olmanız gerekiyor.

Ayrıca bazı işyerlerindeki ödemelerinizi fastPay ile yapmanız durumunda ekstra indirim kazanabiliyorsunuz. Kampanya olan işyerlerini fastPay uygulamalarından görüntüleyebilirsiniz.

fastPay’e para yüklemek

İstediğiniz bankaya ait kredi kartıyla, DenizBank ATM’lerinden kartsız olarak, mevcut DenizBank hesabınızdan veya bir başka fastPay kullanıcısından hesabınıza para transfer edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm bankalardan fastPay hesabınıza EFT ile ödeme gönderebilirsiniz.

fastPay ile yapabilecekleriniz

fastPay ile;

 • Cep telefonuna para gönderme,
 • ATM’den kartsız para çekme,
 • Üye işyerlerinde alışveriş,
 • Faturasız hatlara TL yükleme,
 • Düzenli para gönderme

gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca;

 • İnternetten alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan daha hızlı ve güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
 • DenizBank veya herhangi bir banka müşterisi olmanıza gerek olmadan başkasının cep telefonuna, anında 7/24 ÜCRETSİZ para gönderebilirsiniz. Alıcı, gelen tutarı istediği DenizBank ATM’sinden çeker veya alıcının fastPay cüzdanı varsa tutar fastPay bakiyesine eklenir.
 • fastPay ile istediğiniz DenizBank ATM’sinden kartsız para çekebilirsiniz.
 • İstediğiniz bankaya ait kredi kartınızı ya da DenizBank vadesiz hesabınızı Cüzdan menüsünden ekleyerek, DenizBank üye işyerlerinde cep telefonunuzdan alışveriş yapabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Tanıtım: Selimiye Cami

fastPay uygulaması indirme linkleri

Google Play (Android)  |  App Store (iOS)  |  Windows Phone Store

fastPay ile ilgili tüm bilgilere resmi sitesinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

fastPay uygulamasının kullanım adımlarıyla ilgili olarak DenizBank tarafından hazırlanan videolara buraya tıklayarak erişebilirsiniz.ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.

“Gerçekten Bir PayPal Alternatifi: fastPay” üzerine 4 yorum

 1. Muhammed dedi ki:

  Herhangi bir yaş kısıtlaması bulunuyor mu?

  1. Anıl Şenyurt dedi ki:

   Hayır, yaş kısıtlaması yok.

 2. Emirhan dedi ki:

  Metin çakır abi allah razı olsun sendende anıl abi öpüyorum 🙂

 3. Metin Çakır dedi ki:

  Bilgilendirme Yaptığınız İçin Teşekürler.

Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir