Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Reklam Alanı


Buraya
reklam
verebilirsiniz.


Tıklayın

Video 5.514 0

4K Video Kaydı Yapabilen Aksiyon Kamerası EKEN H9 Kutu Açılışı ve Test Videoları

otopres"

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde AliExpress’ten yaklaşık 90 dolara sipariş ettiğim EKEN H9 Aksiyon Kamerası, 12 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı. Öncelikle gümrük konusuna değineyim. Bazı kişiler bu ve benzeri yüksek fiyatlı ürünlerde gümrükte sıkıntı çıkıp çıkmayacağını soruyor. Açıkçası sipariş verirken ben de tereddüt etmiştim. Gümrükte sorun çıkmaması için satıcıdan ürün etiketine daha düşük bir fiyat yazmasını rica etmiştim. Satıcı ürün etiketine 48 dolar yazmış. Siz de bu şekilde önceden satıcıyla iletişime geçerek kendisine sorabilirsiniz.

4K’da saniyede 25 kare, 2.7K’da saniyede 30 kare ve 1080p’de saniyede 30/60 kare video çekimi gerçekleştirebilen EKEN H9, 170 derece genişlikte video ve fotoğraflar çekebiliyor. Cihazda HDMI çıkışı ve 32 GB hafıza kartı desteği bulunuyor. Ürün ile ilgili detaylı bilgiye ve ürünün satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi, ürünün kutu açılışını yaptığım videoya ve çektiğim bazı test videolarına aşağıdan erişebilirsiniz.

Kutu açılış videosunda yer alan yaka mikrofonunu da yaklaşık 3,50 dolara satın aldım ve 1 ayda elime ulaştı. Yaka mikrofonunun satış sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

En yakın zamanda çektiğim fotoğrafları da sizlerle paylaşacağım.

Kutu Açılışı Videosu

Test Çekimleri (Video)

Videoları izlerken, video kalitelerini en yüksek değere almayı unutmayın. Bazı cihazlarda uyumluluk sorunu nedeniyle videoları 4K ve 2.7K olarak izleyemeyebilirsiniz.

4K 25fps GÜNDÜZ

2.7K 30fps GÜNDÜZ

1080p 60fps GÜNDÜZ

4K 25fps GECE

İlginizi Çekebilir:  AliExpress'ten Kargo Var #4: Toplu Paket


ÇALIŞMAYAN VEYA HATALI LİNKLERİ, SAYFANIN ALTINDAKİ YORUM KISMINDAN BİLDİRİN.

DMCA.com Protection Status

R E K L A M

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.
Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir