Reklam Alanı
edirne haber
Android ve APK 3.637 0

Telefonunuzun Kulaklığını “Akıllı Tuş” Olarak Kullanın

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda fiyatı 30 TL’ye kadar çıkan akıllı tuş özelliğini telefonunuza tamamen ücretsiz bir şekilde kazandırabileceğiniz yöntemden bahsedeceğim. Sahip olmanız gereken şeyler bir android telefon ve bir telefon kulaklığı. Ücretli satılan gerçek akıllı tuşlar kadar fazla özelliği bulunmasa da gerçekten pratik bir yöntem. 
Uygulamayı denerken ufak tefek hatalar oldu ancak yine de kullanışlı bir uygulama. Akıllı tuş aparatına gerek kalmadan aynı işlemi daha az ayrıntılı bir şekilde telefonunuzun kulaklığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretli satılan akıllı tuşlarda kısa basma, uzun basma gibi özellikler de mevcut. Tek farkı da bu ve minik olması. 
1.Adım: İlk önce Google Play Store üzerinden “iKey” isimli uygulamayı indirmeniz gerekiyor. İndirmek için tıklayın. (Bu uygulama İngilizce dilindedir.) 
Not: Türkçe program indirimek için akillitus.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

2.Adım: Uygulamayı açın. Karşınıza bir bilgi kutucuğu gelecektir. Yer alan iki seçenekten “iKey”i seçiniz. 
3.Adım: Ardından 1 tıklama, 2 tıklama ve 3 tıklama ile neler olacağını belirleyebileceğiniz bir ekran gelecek. Bu ekrandan 1 tıklamada, 2 tıklamada ve 3 tıklamada hangi eylemlerin gerçekleşeceğini belirleyin.
4.Adım: Bu kadar! Artık sistemi kontrol edebilirsiniz. Kulaklığınızın orta tuşuna basın. 

Anıl Şenyurt {Anıl Şenyurt}

Teknolojiyle haşır neşir olan bir genç.
Yorumunuz onaylanmadan burada gözükmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir